+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Trec S.A.W proszek

Trec S.A.W proszek

Nowy bardzo dobry środek przed treningowy ze stajni Treca. Jest to godny następca Nitrobolonu II.
    Produkt polecany dla osób które lubią naturalne pobudzenie a nie wewnętrzne rozdarcie i zjazdy co ma miejsce przy nie których produktach amerykańskich firm.

S.A.W to produkt który na rynku polskim pojawił się od nie dawna. Producent zadbał aby na ten suplement było stać zwykłego śmiertelnika. Opcje pakowania po 200g i 400g zadowolą nawet najbardziej wybrednych.
    Cena jak za produkt o tej jakości i sile działania na prawdę nie jest wysoka.

10g na 30 minut przed zaplanowanymi ćwiczeniami wystarczyło aby zrobić trening w pełnym skupieniu i na 100% swoich możliwości.
    Na prawdę bardzo dobre pobudzenie w trakcie treningu jeśli chodzi o pompę to była zdecydowanie większa niż na sucho ale nie rozrywała mięśni. Smak do wypicia nie odrzucał.

Polecam dla osób które zaczynają swoją przygodę z suplementami przed treningowymi, każdy powinien odczuć siłę działania S.A.W !!

Link do produktu: http://twoje-odzywki.pl/trec_saw_saw-p-1433-16-16.html
    Ostatnio edytowane przez Dorian ; 10-09-13 o 10:39

IMO 10g (próbka) nie powala.. ale przy dawce 15g a w skrajnym przypadku 20 (haha) to musi działać - ale nie ma co porównywać do najmocniejszych - skład dobry ale nie ma nic co by "sponiewierało" ale to akurat dobrze

mam już przygotowaną puszkę
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Banned
    S.A.W dla mnie najlepsza przed treningówka 5, 10 g wystarczy przy 15 g juz mega pompa polecam

SMAK - bardzo podobny jak większość przed treningówek, ale tu nie o smak chodzi a o działanie

ROZPUSZCZALNOŚĆ - w przypadku typu suplementów, takie czynniki jak grudki czy plan schodzą na dalszy plan

SKŁAD - wreszcie stworzyli produkt bez połowy cukru w składzie, ciekawa kombinacja pompujących składników

DZIAŁANIE - stosowałem przed treningiem, pompa widocznie poprawiona, tak samo jak waskularyzacja, jednak czegoś brakuje temu produktowi.

CENA - jak na działanie i jakość mimo wszytko drogo

Ocena produktu: 5/10

Pozdrawiam M.K

Pozdrawiam M.K
    Ostatnio edytowane przez Kwachu ; 12-07-12 o 16:10

Awatar Monos
    No i saw Fajny produkt nie działa jakoś nie wiadomo jak silnie ale można poczuć lepszą pompę i chęci do treningu ogólnie zadowalający .

Po S.A.W nie miałem co się spodziewać dużych efektów, nie mnie w ogóle nie podziałało prócz pompy. Brałem 10g, póki co nie mam zamiaru kupować go ponownie, ale wiadomo, na jednych działa, na innych nie.

Próbowałem dwukrotnie porcje 10 g i dwukrotnie podobny efekt. Skupienie na duży plus, pompa szczerze średnio, ogólnie ocena 6/10 bo rewelacji nie było jednak efekt jakiś odczuwalny był.

Awatar Bartek16

TREC Nutrition S.A.W

S.A.W. ze stajni Trec Nutrition to niezwykle mocny stack przedtreningowy przeznaczony dla prawdziwych twardzieli. S.A.W. charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem koncentracji i zawiera składniki aktywne o udokumentowanym naukowo działaniu. Nie znajdziesz w nim żadnych zbędnych dodatków, tylko najmocniejsze i całkowicie bezpieczne składniki aktywne w uderzeniowych dawkach.

Właśnie dlatego S.A.W. jest tak skuteczny! Jego silne działanie energetyzujące i anaboliczne jest już odczuwalne od pierwszej porcji. Wystarczy jedna miarka, saszetka lub kilka kapsułek, aby przekonać się jak wielka moc drzemie w tym preparacie!

Zawarte w S.A.W. substancje aktywne powodują ogromną energetyczną falę, która natychmiast rozlewa się po całym Ciele motywując do działania i ciężkiej pracy. Niespotykane połączenie najefektywniejszych form kreatyny, NO-boosterów, beta-alaniny i neurostymulatorów powoduje natychmiastowe zwiększenie eksplozywnej siły i odczucie niesamowitej pompy rozsadzającej mięśnie od środka. S.A.W. zwiększa poziom koncentracji i wytrzymałości przez co pozwala nie tylko trenować intensywniej niż kiedykolwiek, ale również o wiele dłużej.

to tak w skrócie

SMAK: Orzeźwiający, przybliżony identycznie do soku winogronowego

SKŁAD: Połączenie najefektywniejszych form kreatyny, NO-boosterów, beta-alaniny i neurostymulatorów

DZIAŁANIE: Świetnie odczułem ten produkt ! Wytrzymałość, energia, skupienie, pompa

CENA: Bardziej opłaca się zainwestować w inne marki, ale to zależy jaka ilość na daną osobę działa.
    Ostatnio edytowane przez Bartek16 ; 17-11-12 o 20:53

Awatar Bartek16
    Dzisiaj 10 g (dwie porcje)
    Smak j/w
    Pompa 7/10
    Pobudzenie 8/10
    Skupienie 7/10

Przyzwoicie zadziałał następnym razem sprawdzę jak sprawa będzie się miała przy 20 g

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów