+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jakie odżywki dla początkujacego?

Junior Member Nowicjusz

Jakie odżywki dla początkujacego?

Witam,

Trochę ostatnio zaczynam chodzić na siłkę i od pewnego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem suplementacji.Biorąc jednak pod uwagę ilość produktów dostępnych na rynku, nie bardzo wiem który powinienem wybrać dla siebie. Czym się kierować przy wyborze preparatu? Czy wcześniej lepiej wykonać jakieś badania?

Nie trzeba wykonywać żadnych badań aby rozpocząć suplementację.

Suplementy diety są to poszczególne składniki żywności , oraz gotowe produkty spożywcze w postaci tabletek, kapsułek, proszku lub płynu, których spożycie uzupełnia zwykłą dietę w niezbędne składniki odżywcze. Ich stosowanie sprzyja uzupełnieniu codziennej diety deficytowej w niektóre składniki mineralne czy witaminy, białka oraz węglowodany. A więc są to wszystkie składniki które występują w diecie każdego z nas tylko w znacznie mniejszych ilościach niż organizm potrzebuje.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są produktami bezpiecznymi i w żaden sposób nie zagrażającymi zdrowiu.

Bardzo ważnym elementem przy doborze suplementów jest określenie swojego celu.
    Równie ważną sprawą jest dieta, należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze posiłki były bogate w składniki niezbędne do budowanie naszej muskulatury?
    Często suplementację można zastąpić zwykłym posiłkiem bogatym w dobrej jakości węglowodany oraz białka.

W celu doboru suplementacji musiał bym mieć więcej informacji na twój temat

Między innymi staż treningowy, wymiary, waga, cel oraz dietę...
    Znając te wszystkie parametry można wybrać brakujące tobie składniki pokarmowe i dobrać odpowiednie suplementy.

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z siłownią to daj sobie czas aby organizm mogl przystosowac sie do wysilku.
    Postaraj się ulozyc odpowiednia diete i odczekaj kilka miesiecy.

To prawda. Na początku ćwicz jak zaczniesz zauważać ze brakuje ci czegoś w treningu to moment aby coś zacząć brać

Jak już tak naprawdę chcesz coś kupić to zaopatrz się w zestawy witamin. Ja polecam bardzo fajna stronkę z której akurat ja się zaopatruję http://tanie-odzywki.pl/ myślę że znajdziesz tam coś dla siebie.

Jak zaczynasz to się zacznij zastanawiać nad dietą.

Właśnie na początku często jest słaby przyrost i dużo osób się przez to zniechęca. Tak samo z dietą- trzeba nabrać trochę doświadczenia, nie od razu się wszystko wie. Dlatego polecałbym na początku właśnie się czymś wspomóc, żeby ruszyć. Potem jak się już ogarnie dietę i odpowiednie treningi można odstawić. Ostatnio trafiłem na taką stronę Podobno te tabletki są na bazie roślin, więc powinny być bezpieczne. Jak macie jakies info to dawajcie.

Ostatnio na mrfashion.pl widziałem zestawienie najlepszych supli dla początkujących. Polecam zapoznać się z tą listą - sa tańsze i droższe odżywki.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów