+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jakie obciązenie do treningu bicepsa ?

Jakie obciązenie do treningu bicepsa ?

Siemka, od poniedziałku biore sie za swojego bicka ;p to już którys z kolei poniedzialek ale od tego to już napewno ;p kupiłbym sobie do tego hantle ale nie wiem jakie bo widziałem ze są różne obciazenia. Moze mi ktos doradzic?

Po pierwsze, trzeba wybrać między bitumicznymi a żeliwnymi – te drugie są trwalsze, a przez to nieco droższe, natomiast pierwsze odznaczają się specjalną, nierysująca powłoką. W kwestii ciężaru trudno doradzić konkretne wartości. Najlepiej będzie, jeżeli udasz się do sklepu i wypróbujesz różne. Kilkanaście uniesień powinno być wskazówką, które są dla Ciebie zbyt lekkie, a które zbyt ciężkie. Więcej informacji na temat doboru hantli znajdziesz na naszym blogu: https://www.abcfitness.pl/jak-dobrac-ciezar-hantli-ba29. Proponuję też popracować nad motywacją, żeby najbliższy poniedziałek okazał się tym właściwym

HEHE spoko jestem zdeterminowany ;p dobrze widze że wasza stronka to tez sklep internetowy? może macie takie hantle o których piszecie to juz bym dalej nie szukał. Sprzedaz wysyłkowa? można w razie czego zwrócic jak sobie popodnosze i stwiedze ze np za lekkie?

Tak, ABC Fitness to sklep internetowy ze sprzętem klasy H, czyli przeznaczonym do użytku domowego. W naszej ofercie posiadamy hantle regulowane – nie trzeba ich wymieniać, gdy dotychczasowy ciężar okaże się niewystarczający, wystarczy zmodyfikować obciążenie i ćwiczyć nadal z wykorzystaniem tego samego sprzętu. Oczywiście, istnieje możliwość zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym – zgodnie z prawem konsumenckim. Masz 14 (a w przypadku wybranych produktów aż 30) dni na odstąpienie od umowy zakupu bez podania przyczyny – trzeba tylko wypełnić formularz i odesłać produkt.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów