+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa

Witam, właśnie otworzyłem firmę i poszukuję drukarni, która w dobrych cenach zrealizuje mi wizytówki, kalendarze biurkowe a również teczki reklamowe. Nie chciałbym kupować tych wydruków od drukarni z allegro.pl gdyż bądź co bądź nie mam przekonania do nadzwyczaj tanich towarów, nie bez powodu są tańsze ich prace. Jestem bardzo ciekawy jaka jest różnica między drukarnią internetową, a typową tradycyjną stacjonarną drukarnią ? Generalnie wyszukałem w internecie ofertę drukarni drukpolska.pl i zastanawiam się czy im właśnie nie powierzyć wszystkich wydruków, drukował ktokolwiek u nich jakiekolwiek materiały reklamowe bądź inne artykuły ? Wspaniale byłoby wyszukać sprawdzoną drukarnie i stale drukować w jednej, a być może Wy macie jakieś sprawdzone drukarnie, w których drukujecie swoje materiały reklamowe ? Jest wstanie ktokolwiek mi pomóc ?

Jak nie masz przekonania do drukarni w sieci, to może lepiej wybrać stacjonarny punkt?

Cytat Zamieszczone przez protson Zobacz posta
    Jak nie masz przekonania do drukarni w sieci, to może lepiej wybrać stacjonarny punkt?
    Odradzam szczerze mówiąc. Nie dość, że więcej zapłaci, to prawdopodobnie i jakość będzie gorsza a czas oczekiwania może być nawet taki sam. Jak zamówisz w Diamond Druk to dostawa jest gratis, więc też problemu nie ma. Brałem ostatnio wizytówki składane.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów