+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Trening: Początkujący

Trening: Początkujący

Witam, mam 21 lat, 175 cm wzrostu i ważę 65 kg...
    Chciał bym wyrzeźbić sobie klatkę piersiowa i przy okazji inne partie mięśni.. tylko jest jeden problem, mam brak lewego przedramienia, tzn moja ręka kończy sie za łokciem patrząc od barku... jest jakaś możliwość żebym mogł wyrzeźbić sobie w jakiś sposób klatke bo na niej najbardziej mi zależy?

Liczę na szybką odpowiedź..

To moze ktoś mi ustali jakiś plan cwiczen?
    Mam atlas, hantle, ławeczke do brzuszków...
    Na atlasie ćwiczę rozpiętki, tylko nie wiem, ile zakladac obciążenia, ile serii i powtórzeń...

Mi parę miesięcy temu maniak polecił SportDefinition Mass Definition. Przez jakiś czas stosowałem i nie mogłem narzekać, ale ogólnie lepszy efekt widziałem z Mutant Mass. Także jeśli planujesz stosować odżywki to na masę poleciłbym właśnie to. Co do samego planu treningowego to ja sobie żadnego nie układałem, starałem się ćwiczyć równomiernie różne partie na różnych przyrządach, stopniowo zwiększając liczbę powtórzeń w seriach. Jakbym miał robić same ręce (bic i triceps) i klatkę to nie wiem czy nie skupiłbym się na różnych wariantach pompek. W każdym razie wytrwałości w treningach życzę
    Ostatnio edytowane przez maniak7000 ; 23-06-15 o 07:46

Ostatnio natknałem się na taką stronkę, gdzie masz graficznie pokazane partie mięśni i jak klikniesz to pokazują się ćwiczenia. Dobre na początek. http://www.muscleboss.pl/baza_wiedzy/atlas_cwiczen

Mam nadzieję, że Ci się przyda na początek

Cytat Zamieszczone przez Gracus Zobacz posta
    Mi parę miesięcy temu maniak polecił SportDefinition Mass Definition. Przez jakiś czas stosowałem i nie mogłem narzekać, ale ogólnie lepszy efekt widziałem z Mutant Mass. Także jeśli planujesz stosować odżywki to na masę poleciłbym właśnie to. Co do samego planu treningowego to ja sobie żadnego nie układałem, starałem się ćwiczyć równomiernie różne partie na różnych przyrządach, stopniowo zwiększając liczbę powtórzeń w seriach. Jakbym miał robić same ręce (bic i triceps) i klatkę to nie wiem czy nie skupiłbym się na różnych wariantach pompek. W każdym razie wytrwałości w treningach życzę
    wiesz mutant to typowy worek cukru.. sport def jednak składem góruje.. oba suple to ten sam rodzaj odżywek więc pewnie kwestia tego jakie dawki stosowałeś - tj uzupełnienia diety i kaloryczności ogólnej diety w rozliczeniu dziennym
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Sprawdź w necie jakieś ćwiczenia. Teraz dużo można takich znaleźć

A jesteś w stanie robić dipsy?

do zestawu ćwiczeń polecam CI jeszcze suplement http://somat-suplement.pl/ z ta odzywka dasz rade wyrobic mase

Może lepiej skorzystać z pomocy doświadczonego trenera? Na siłowniach często trener za darmo rozpisuje trening dostosowany indywidualnie

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów