+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: orbitrek

orbitrek

potrzebuje domowego sprzetu ktory mnie porzadnie rozrusza. mysle nad zakupem orbitreka, jezeli macie jakies doswiadczenia z takimi sprzetami to bede bardzo wdzieczny za pomoc w wyborze. waze ponad 80kg, szukam czegos stabinego.

Polecam treningi na świeżym powietrzu - zamiast "kisić" się w domu. Taniej i zdrowiej

Awatar Bartek16
    Dla mnie lepszą opcją jest rower stacjonarny. Jakość sprzętu zależy od twojego budżetu na ten cel. Narazie możesz aktywnie spędzać czas na zewnątrz, jednak za kilka miesięcy faktycznie może nie być warunków, wiec ja bym radził przełożyć ten zakup, a teraz korzystał ze świetnej pogody (bieganie, jazda na rowerze, pływanie - aeroby). Jeżeli chcesz poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną to warto również zadbać o kwestię odżywiania - zapraszam do zapoznania się z opracowanianiami w bazie wiedzy. Napisz jaką kwotę możesz przeznaczyć, a na pewno wybierzemy coś rozsądnego w tych granicach.

Pozdrawiam

osobiście też wolałbym wyjść na świeże powietrze... ew. rowerek j/w
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Nie zależnie od czynników atmosferycznych można biegać wyjątkiem jest grat :P po za tym jest wiele czynników jak choćby hartowanie organizmu.

Pozdrawiam

Orbitrek angażuje więcej partii mięśni niż rowerek, szczególnie jeśli podczas treningu używasz też rączek urządzenia. Jeśli chodzi o spalanie kalorii i poprawę kondycji to w obu przypadkach możesz osiągnąć podobne wyniki, pod warunkiem, że będziesz trenował regularnie.

Niezależnie od tego jaki budżet planujesz przeznaczyć na zakup zwracaj uwagę na wagę koła zamachowego, jak najwyższą w danym pułapie cenowym. Ma to duży wpływ na komfort i płynność treningu.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów