+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Ból stawów

Ból stawów

Siemanko
    Mam problem. Od jakiegoś czasu mam ból stawów po intensywnym treningu. Wcześniej tak nie miałem, pomimo takiej samej formy ćwiczeń. Co może mieć na to wpływ?

Awatar Pit
    ja czuje lepiej stawy jak mam w diecie około 100 gr tłuszczów.
    laugh, love and work out!!!

Cytat Zamieszczone przez sztoss22 Zobacz posta
    Siemanko
    Mam problem. Od jakiegoś czasu mam ból stawów po intensywnym treningu. Wcześniej tak nie miałem, pomimo takiej samej formy ćwiczeń. Co może mieć na to wpływ?
    WIELE

JAK Z ROZGRZEWKĄ? pilnujesz by była odpowiednia?

profilaktycznie warto sięgnąć po np. kolagen..albo zmodyfikować odżywianie
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Pisalem na forym juz kilka krotnie co nalezy wdrozyc w diete aby poprawic fuunkcjonowanie aparatu kostno_ stawowego.

Siemanko

Jedną kwestią jest odpowiedni trening, rozgrzewka i rozciągania a drugą odpowiednia dieta!
    Bardzo ważne jest stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety.

Oprócz tego jeśli ktoś ma tendencje do problemów ze stawami warto zastosować dietę przeciwzapalną bogatą m.in. w nienasycone kwasy tłuszczowe, kolagen i odpowiednie przyprawy.

Bólu stawów nie można bagatelizować!

Hmm... a jak można sprawdzić, że akurat brakuje mi w organizmie tych wymienionych wyżej rzeczy? Jest na to jakiś sposób?

przeanalizuj skład posiłków i przelicz ile czego dostarczasz - w skrócie
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Hmm... a jak można sprawdzić, że akurat brakuje mi w organizmie tych wymienionych wyżej rzeczy? Jest na to jakiś sposób?
    Jedną kwestią jest dokładna ocena sposobu żywienia za pomocą wywiadu żywieniowego, pozwalająca na przeliczenie aktualnie dostarczanych składników pokarmowych.

Jednak jest dostępna zdecydowanie bardziej precyzyjna metoda: analiza pierwiastkowa włosa --> na podstawie takiej analizy jesteśmy w stanie określić poziom zmagazynowanych w naszym organizmie 24 biopierwiastków oraz pierwiastków toksycznych - ukazuje nam to stan organizmu z ostatniego roku. Ewentualny niedobór/nadmiar/proporcje między pierwiastkami wiążą się w istotny sposób z funkcjonowaniem wszystkich układów w naszym organizmie.
    Dzięki tak indywidualnemu podejściu można dokładnie dobrać odpowiednią dietę, zmniejszyć ryzyko powstawania chorób, jak również zmniejszyć dolegliwości już występujące oraz wspomóc wyniki sportowe poprzez zwiększenie wydolności, wytrzymałości, szybkości czy budowanie masy mięśniowej i znacznie łatwiejszą regenerację.

Zapraszamy po więcej informacji:
    _---------------_
    Link do strony zewnetrznej musialem usunac.
    Maniak7000
    Ostatnio edytowane przez maniak7000 ; 09-06-14 o 13:18

Sporo informacji. Linkami obdarowywujcie sie np.na PW
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Nutricus widzę ze fachowe podejście do sprawy

Bardzo fachowo nawet Co o tym myślicie? W sensie, o tej analizie?

Podbijam temat Jak nie o Analizie Pierwiastkowej Włosa, to może ktoś słyszał z tej firmy Nutricus o Pierwiastkowym Programowaniu Żywienia? Korzystał ktoś?

nie korzystałem z niczego takiego.. a analiza pożywienia to po prostu kwestia przemyślenia jadłospisu .. nie widzę w tym nic takiego cool
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

J/w pisze

Pozdrawiam

Ja mam podobny problem ze stawami. Czytam w necie na róznych forach i ludzie radzą brać dobre suplementy. Tylko jakie to są dobre?
    W google wpisuje to znalazlem coś takiego http://niezniszczalnestawy.pl/flexis...um-zamienniki/ i inne na tej stronie. Warto to kupić i stosować? Podpowiedzcie...
    Pozdro, Deryt

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów