+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Hot Blood

Hot Blood

witam
    mam pytanie co do produktu,czy ktoś go brał ze sklepu co to w ogóle za lipa jestem na maxa rozczarowany.pokusiłem się na ta przedttreningówkę gdyż kiedyś ją brałem i jazda była znakomita,ta jest proszkiem z jakimś smakiem(ochydnym)i nic po niej się nie dzieje(zaznaczam że nie jestem laikiem w tych sprawach)ani pobudzenia,szczypania,pompy,kompletnie nic,nie pieni się jak ta kiedyś(a jest ostrzeżenie,że zawiera substancje musujące).czy jest to możliwe że trafiłem jakąś lipępierwszą porcję wziąłem jak zaleca producent,nić więc następnym razem zarzuciłem dwie,nic!!!czy mogę ją zareklamować,czy jest w ogóle taka możliwość???często biorę odżywki ze sklepu i nigdy się nie zawiodłem,ale teraz to jest masakra.to że na każdego inaczej działa to wiem,ale żeby nic,zero reakcji,dla mnie jest to dziwne

Awatar Bartek16
    Jaką porcje bierzesz przed treningiem ??? Ile ważysz ?? Ile przed siłownią spożywasz posiłek i z czego się on składa ?? Czy w niedalekiej przyszłości przed Hot Blood'em brałeś jakąś inną przedtreningówkę przez dłuższy okres czasu ??

http://www.forum-kulturystyki.pl/sho...ight=Hot+Blood

jaka wersję masz v1/v2?
    --
    przenosze temat do dobrego dzialu
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

zacząłem cykl kreatynowy na mono,bcaa,hot blood,zalecana jest 20gr ja wziąłem 40,waga 105kg.posiłek ok 2godz przed treningiem(odżywka białkowa czyli ok 1,5godz przed bloodem),te 40gr wziąłem rano na czczo by właśnie spróbować działania(też zalecają gdyż zawiera keatynę),przedtreningówkę brałem ok 2-3 miesiące temu może więcej"POW3RD 2.0"też nie polecam zero odczucia...

oki,nie wiedziałem gdzie go zamieścić,ale dzieki
    Scitec Nutrition Hot Blood 2.0 ta wersją jeszcze specjalnie większą puchę wziąłem
    Ostatnio edytowane przez pikul123 ; 20-05-14 o 17:58

masz trochę opinii w linku, który podałem

mam podobna wag i sobie chwaliłem..widać każdy reaguje inaczej
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Awatar Bartek16
    Waga słuszna Wszystko wydaje się być oki, dlatego troszkę mnie to dziwi że przy takiej dawce zero. Jak dobrze pamiętam przy wadze + 100 kg miałem próbkę 2.0 to nawet fajnie poczułem działanie. Może problem tkwi w receptorach ?? Dorzuć do tego kawę i musi być przyzwoicie na treningu. Co do cyklu - szkoda że nie dodałeś do tego beta-alanine, z kreatyną potrafi zdziałać dużo więcej.
    http://www.forum-kulturystyki.pl/sho...t=beta+alanina

j/w plus czy nie spizywasz przed treningiem tlustych pitrawvalbo z duza iloscia blonnika? Ewntualnie jesli stosowales mocniejsze srodki( te na imprezach tez) to moze temu nie czujesz dzialania

Cytat Zamieszczone przez Bartek16 Zobacz posta
    Waga słuszna Wszystko wydaje się być oki, dlatego troszkę mnie to dziwi że przy takiej dawce zero. Jak dobrze pamiętam przy wadze + 100 kg miałem próbkę 2.0 to nawet fajnie poczułem działanie. Może problem tkwi w receptorach ?? Dorzuć do tego kawę i musi być przyzwoicie na treningu. Co do cyklu - szkoda że nie dodałeś do tego beta-alanine, z kreatyną potrafi zdziałać dużo więcej.
    http://www.forum-kulturystyki.pl/sho...t=beta+alanina

fajna lektura....zamówiłem już i czekam na przesyłkę,fajne połączenia
    po kilku dniach(ale to chyba psychika więcej działa)czuję się bardziej nakręcony więc nie mogę powiedzieć,że totalna lipa bo właśnie na każdego co innego działa.dzięki za rady
    przy zamówieniu BA dostanę próbkę Hoota zobaczę jak to zadziała czy będzie różnica czy może jakaś pucha się trafiła zła co raczej jest niemożliwe

w bazie wiedzy masz jeszcze coś w temacie BA. jest opcja, że coś kombinują ze składem (tego nikt nie wie ). Jak poszukujesz czegoś fajnego to coś z dendro np. Show Time v2 będzie ok (ale to już "mocniejsze" z legalnych)
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

no właśnie zastanawiałem się nad tym,ale to już innym razem...próbkę dziś wypiłem tylko tyle że smak był dość ciekawy ale z działaniem to samo więc to co w opakowaniu jest ok

STv2... może upoluje więcej niż 1 próbkę i jakaś opinia się pojawi.. na teraz po porcji... mile wrażenie.
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Ja też brałem i na mnie działało nieźle, może specjalnego kopa nie dawało, ale za to motywacja była i lekka pompa też. Teraz przerzuciłem się na stacki kreatynowe zamiast przed treningówek. Ekonomiczniej mi wychodzi

Suplement sam w sobie spisuje soę rewelacyjnie. Co prawda każdy organizm jest inny i każdy innaczej będzie reagował na działanie danego suplementu.
    Warto pamiętać aby zrojić sobie czasami miesięczną przedwę od przedtreningowek ponieważkażdy organizm jest w stanie przystisować się do działania danego produktu.
    Ja stosuję hot blood 3.0 i jestem bardzo zadowolony:-)

zwracajcie uwagę, że jest już z 3 wersje są na rynku lub raczej "jeszcze" są
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów