+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Niepełnosprawny Bling Kamil Szadkowski

Awatar Bartek16

Niepełnosprawny Bling Kamil Szadkowski

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lekarze-mowili-ze-bede-warzywem-zdobyl-zloty-medal-w-kulturystyce,378392.html

"Lekarze mówili, że będę warzywem". Zdobył złoty medal w kulturystyce

Kiedy leżał w szpitalu, lekarze mówili, że do końca życia będzie jak warzywo. Postanowił im jednak udowodnić, że będzie inaczej. Po krwotoku wewnętrznym, operacjach, dwóch zawałach serca i sześciotygodniowej śpiączce został złotym medalistą w zawodach kulturystycznych. Materiał "Blisko ludzi" TTV.

Kamil Szadkowski żył jak niemal każdy młody chłopak - imprezował, bawił się, śmiał, uprawiał sport. Aż do feralnego majowego wieczoru w 2005 roku, kiedy przed jednym z klubów został dotkliwie pobity.
    "Postanowiłem walczyć"

Po tym wydarzeniu mężczyzna spędził sześć tygodniu w śpiączce. Miał krwotok wewnętrzny, dwa zawały, usuniętą nerkę oraz szereg schorzeń neurologicznych.- Chciałem tylko umrzeć na samym początku. Kiedy się ocknąłem, że to jednak nie sen i postanowiłem walczyć, bo innej drogi nie ma - mówi Kamil Szadkowski.
    Silę dawały mu negatywne zdania lekarzy. Mężczyzna nie mógł grać w koszykówkę, ani biegać, postanowił więc zostać kulturystą. We wrześniu został złotym medalistą w I Pucharze Polski WFF WBBF w Kulturystyce i Fitnessie, w kategorii niepełnosprawni.
    Po tym osiągnięciu Kamil stawia sobie kolejne cele. Przeszkodą stają się często pieniądze. Mężczyzna utrzymuje się z zasiłku, który wynosi niespełna 400 zł miesięcznie.
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ce,378392.html

Gośc ma konto na innym forum kojarzę go

Pozdrawiam

Awatar Bartek16
    Godny podziwu, nie poddaje się chłopak.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów