+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Początkujący- Pytania o mój plan treningowy

Tak więc dzięki waszym wskazówka postanowiłem sobie ustalić taką dietę :
    Śniadanie płatki+rodzynki+100ml jogurtu naturalnego
    2 śniadanie w szkole bułka pełno ziarnista z twarożkiem + platerek szynki
    Obiad zupa jaką mama zrobi, na drugie kotlet,ryż kasza ciemna z gulaszem zależy co będzie
    Przed siłownią pół serka wiejskiego z dodatkiem pomidora
    Po siłowni reszte serka + ciemne pieczywo

Czy taka dieta pozwoli na starte tkanki tłuszczowej, a na lepszą prace i wydajność mięśni ? Nie wiem jak to wagowo wyjdzie byle nic nie przybyć, a jako tak tracić

lekka dieta - pomijając kanapeczki , to nie znając wartości (ile czego jesz - ile potrzebujesz) to odpowiedź na pytanie czy pozwoli .. tak - jak jes minimalny minus przynajmniej, nie jak jesz więcej niż potrzebujesz
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Cytat Zamieszczone przez Mechanik Zobacz posta
    Tak więc dzięki waszym wskazówka postanowiłem sobie ustalić taką dietę :
    Śniadanie płatki+rodzynki+100ml jogurtu naturalnego
    2 śniadanie w szkole bułka pełno ziarnista z twarożkiem + platerek szynki
    Obiad zupa jaką mama zrobi, na drugie kotlet,ryż kasza ciemna z gulaszem zależy co będzie
    Przed siłownią pół serka wiejskiego z dodatkiem pomidora
    Po siłowni reszte serka + ciemne pieczywo

Czy taka dieta pozwoli na starte tkanki tłuszczowej, a na lepszą prace i wydajność mięśni ? Nie wiem jak to wagowo wyjdzie byle nic nie przybyć, a jako tak tracić
    Ja wrzuce swoje 3 grosze...nie badz na mnie zły..ok?

Ile wagowo owsianych?rodzynek? Np 100g płatków z 5g rodzynek.Jogurt wyrzuc..juz lepiej jak dasz ten twarozek,ktorego masz wiecej w diecie niz miesa.
    W szkole to samo..ciagle twarozek...Jedz mięso, pisałąm Ci o tej piersi z kurczaka.
    Co do obiadu,,gulasz...pewnie jakis sos- unikaj tego.Jak juz miecho, kotlet czyc cos to bez sosów.
    Przed siłownia...nie rozumiem takiego posiłku..ale ok.
    Po siłowni...jak wyzej...az mnie serce boli...a musze zyc na luzie

Wiecej mięsa, warzyw i aerobów...a fat poleci.
    ...czas powrócic do gry...

Awatar Pit
    za mało białka i nie oszukujmy się to nie dieta ale próba wmówienia sobie że ją masz

w sniadaniu nie ma białka, posiłek przed i po trenie to jakiś żart ( pół serka wiejskiego to mój 3 letni syn na raz zjada )

zastanów się jeszcze raz i do roboty

przepraszam że może trochę ostro napisałem ale widzę że chcesz tylko trzeba Cię nakierować

pozdrawiam

Przyznam Szczerze że już sie troszkę zamotałem, jak rozmawiałem to mówiono mi że po i przed siłownią trzeba jeść, a wychodzi na to że nie

Mam do Was prośbę czy ktoś z was w wolnym czasie mógłby mi ułożyć plan żywieniowy ? Na siłownie chodzę co 2 dzień jak by co, cel dostarczyć białka, ale jak najmniej kcal i tłuszczu, aby tracić Tkanke Tłuszczową, a przybierać na suchej masie mięśniowej, jedyny suplement jaki biorę to Thermo Stim 1 tabletka 30 min przed siłownią, dodatkowego białka nie biorę lecz mówiono mi abym sobie kupił jak wy myślicie czy mam brać dodatkowe białko ?

Dziękuje, Pozdrawiam

Zamotałes sie bo najgorzej jest gdy słuchamy wszystkich a nie słuchamy siebie, swego ciała.Juz Ci pisałam,ze jeden zje przed siłownia i nic a drugi nie potrzebuje.Sam musisz zobaczyc co preferuje Twoj organizm.
    A tak na margienesie..ile masz lat? Bo jesli 14,15 to ja bym nie bawiła sie w białko tylko ciągneła z jedzenia.Jakas dziwna moda nastała ,ze 14 latki biora sie białko,krete i spalacze...szok.Co bedzie gdy taki skonczy 25 lat? pewnie bedzie musiał byc podłączony do akumulatora by wycisnac na barki. Sorry...nie mysl,ze to do Ciebie.Ale nerwy biorą gdy sie czyta na roznych forach.

Badz uprzejmy i napisz mi na pw: dzienne menu -dokłądnie kazdy posiłek i ile gramowo,,tak na oko.

mam 17 lat wzrost 165, waga 87 ;( Dzisiaj idę na siłownie i zmierzę TK,łapę

O narody...17 lat i juz za spalacz sie łapie.Bez urazy ale ja bym postawiła na menu z niskimi węglowodanami + aeroby...ogolnie duzo sportu i ten trening siłowy.
    Jeszcze sie rozwijasz, rosniesz i musisz dostarczyc komórkom to,co odpowiednie.Na jaka pamiątke truc juz flaki spalaczem?

biorę tylko 1 przed treningiem, po to aby rozgrzać organizm i się więcej pocić

Awatar Pit
    jestem tego samego zdania co Małgo w Twoim wieku nie potrzeba brać prochu zrób 15 min więcej aerobów a żadne spalacze nie będą Ci potrzebne

pzdr

rozgrzewka jak sama nazwa mówi ma cię rozgrzać daj 10 min rowerek, 5 dynamiki i 3 statyki to zobaczysz, że się rozgrzejesz
    moim zdaniem lepiej sobie wziąć kofeinę niż spalacze itd... daje kopa, pozwala spalać szybciej fat i no taniej wychodzi. To, że weźmiesz spalacz nic ci nie da. Ten tłuszcz sam się nie spali! Aeroby i dieta

Poza tym węgle przed treningiem bym dał bo na serku to bym chyba zemdlał;P
    Rozumowanie więcej potu=lepiej=mniejsza waga to błędne myślenie: więcej potu=więcej płynów musisz przyjąć żeby elektrolity uzupełnić=waga ta sama. Nie "spalaj" wody tylko tłuszcz Trening powinien być wystarczającym bodźcem do pocenia się (zwłaszcza po kofeinie )

Okej, Dziękuje Wam za pomoc i wskazówki

Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety ☺

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów