+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nie mogę przytyć moja dieta = spadek masy ciała ! POMOCY

Unhappy Nie mogę przytyć moja dieta = spadek masy ciała ! POMOCY

Witam mam taki problem kiedys mialem brzuszek piwny postanowlem sie poodchudzac do teo dodalem diete i cwiczenia teraz masa spadla strasznie i chce przytyc ... Pracuje na 3 zmiany rano jem zmielone platk owsiane z otrebami orzechami slonecznikiem i mlekiem w proszku taki mix zblederowany (3 lyzki z woda) puzniej jesli to ranek to w pracy ryz wieksza polowa z kurczakiem jakies 150gr po pracy jem obiad jakies tam kartofle,makarony (co tam kobita zrobi ) puzniej cwicze w domu (hantelki laweczka itd) po czym pije bialko ok 30-40gr(ALBUMINY) na kolacje jajka smazone3-4 lub tunczyk(polowa puszki) lub polowa makreli

Nie mam kasy na jakies wynalazki typu odrzywki czy tez lososie itd prosze o rady czy cos jest nie tak? chudne z dnia na dzien prawie
    styczen waga 82kg
    maj waga 70kg

u lekaza bylem zbadal i wszystko ok.....

rozpisz dokładny bilans węglowodany/białko/tłuszcze - taki opis nic nie wnosi prawie do tematu

+ poczytaj

http://www.forum-kulturystyki.pl/sho...odstawy-diety-

pewnych rzeczy nie przeskoczysz -
    jak nie będziesz znał zapotrzebowania swojego organizmu to niewiele zdziałasz (generalnie mały + w kcal jest potrzebny by przybierać na wadze)
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Hej, jeśli moge coś podpowiedziec...praca na zmiany bardzo często przestawia nasz metabolizm i trzeba byka złapac za rogi. Chudniesz mimo dobrych jak mniemam wyników kriw itd. . Menu jakie podałes jest ubogie.Pracując w takim systemie najmniej 200g białka.
    Sniadanie ,ktore spożywasz jest dobre dla ..tylko sie nie obraź..dla panny 18 letniej. Tutaj Ci potrzeba ok 100g owsianych, 3 lub 4 jajek.Do tego wędlina-ale to juz wg włąsnych upodoban.
    Dania obiadowe to tez 200g mięsa, ryz biały badz brązowy, makaron 100g i duzo warzyw.
    Nie potrzebujesz wydawac sporej sumy na diete.Znam osoby,ktore prowadzą diete bez używek, bez dodatków itp .

Moze rozpisz takie dzienne menu..bedzie lepiej zerknac na Twoj problem.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Małgo ; 11-05-13 o 09:51

Najważniejszy problem to brak APETYTU i stres + praca fizyczna

Dzien tak jak pisalem zaczynam od owsianki

-okolo 80/100gr owsianki w ktorej sa orzechyitd taki mielony blenderem MIX i to i tak duzo bo z rana nic nie przełknol bym
    Reszte opisze po kolei posilki mieszam zalzenosci jak pracuje

- kurczak 150(filet) 100gr ryż jaki pomidor
    -obiad zalezyjakies mieso do tego albo makarony albo ziemniaki (zalezy co ugotuje baba)
    -kolacja jajka smazone , lub tunczyk (polowa puszki) lub twarozek
    -czesto cos przekanszam ...

wiem ze to malo okolo (min)1500kcl i 100gr bialka ale na tyle mi pozwala czas i fundusz...

do tego po treningu wypijam 80gr albuminy (okolo 65gr bialka)

W pracy tylko zmine jedzenjie tzn (kurczak ryz)(brak mozliwosci odgrzania)

- używaj dużej ilości ziół (poczytaj an ten temat poprawiają trawienie oraz pobudzają zmysły)
    - nie pijesz 30 minut przed posiłkiem i 30 minut po - jedynie do posiłku filiżanka herbaty.
    - na czczo pijesz wodę z cytryną(pobudza wydzielanie soków żołądkowych)
    - kolorowe jedzenie(barwi z ryz kurkumą/papryką czerwoną) sałatki owocowe itd.
    - możesz zakupić w aptece apetizer czy inne produkty pobudzające apetyt,
    - uwzględni produkty fermentowane(kefir/kapusta ogórki kiszone) pozytywni wpłyną na poprawę mikroflory jelitowej.

Spróbuj jadać makaron plus pesto domowej roboty(bazylia/oliwa z oliwek lub olej rzepakowy pestki dyni bądź jakieś orzechy czosnek pieprz sól) bądź makaron z innym rodzajem sosu zdecydowanie gładko to wchodzi względem takiego suchego ryżu. Jeśli to nie przejdzie to próbuj bazować na zupach/geste pasty.

Pozdrawiam

Na apetyt kupilem dibencozide...

ok sprobuje tak jak piszesz dzieki

SWEET WHEY 1OOOG AMINOSTAR BIAŁKO SERWATKI czy MLEKO W PROSZKU ??

Witam lepiej zastosować SWEET WHEY 1OOOG AMINOSTAR BIAŁKO SERWATKI czy mleko w proszku

Jest to dodatek tylko do napoju węglowodanowego typu zmielone otreby płatki owsiane itd

w tym poscie prosze nie drążyć tematu, a co , a jak , a z czym ... tylko odpisac konkretnie co lepsze mleko czy to bialko ?mleko niby ma wiecej białka bo w 100gr 35gr...

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów