+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Buty do koszykówki - problem !

Buty do koszykówki - problem !

Siema Panowie , mam problem z laczkami do koszykówki a dokładnie jedynie z jednym...
    Nike Speed Zoom II low - problem tyczy się tego że niemiłosiernie ślizga mi sie tylko i wyłącznie prawy but, jak na lodowisku, nie jestem w stanie gwałtownie startować z miejsca bo po prostu boksuje w miejscu tą prawą nogą. Szorowałem proszkiem, płynem do naczyń podeszwe i na nic sie to zdało. Buty stosunkowo krótko używane , bierznik z 3 mm wysokości, od zawsze prawa noga jak na lodowisku(najpierw myślałem że to przez częstą gre na sali która byla zawsze bardzo polakierowana ale mycie podeszw już przestało cokolwiek dawać, tak samo jak plucie na nie.

Zna ktoś jakiś patent na to?

Awatar Bartek16
    Zazwyczaj dzieje się tak na nowym parkiecie, mycie to krótkotrwała opcja, ponieważ za chwile podeszwa łapie kurz, pył Dla reguły udaj się w miejsce gdzie parkiet jest mniej polakierowany i oceń jak to wygląda.

Nie nie nie. To nie kwestia podłoża, slizgam się w domu na parkiecie, w szkole na parkiecie, na hali, wszędzie tylko prawy but. Zetrzec czymś podeszwe np pilnikiem by była bardziej szorstka ? Strasznie to przeszadza, ruszam sie wtedy jak żel-betonowy kloc

Awatar Bartek16
    A buty są na gwarancji ? być może trafiła ci się wadliwa sztuka

Właśnie niestety nie a nowe buty dopiero na wakacjach kupię więc trzeba mi jakiś patent na te kilka mirsiecy

Awatar Bartek16
    No to nie za ciekawie. Spróbuj ją trochę zetrzeć np. tarką do pięt

Często dzieje się tak że nowe buty ślizgają się na parkiecie ale po czasie z ścierają i nie ma efektu ślizgania

Nie mam pojęcia co ci doradzi - nie spotkałem się z takim problemem

Pozdrawiam

Przetarłem póki co spód sczotką druciana zobaczymy, jak to nic nieda mam jescze jeden pomysł, lakier do włosów ! Tylko pytanie jak długo będzie lepki i czy nie zostawi śladów :P

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów