+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Misiaczek

Misiaczek

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7483178.3.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	58.0 KB
ID:	205

Misiaczek jest po prostu rozwinięciem historii znanej z krótkometrażowego filmu Dennis. Jeżeli więc spodobał wam się ten niemal 20 minutowy film, to koniecznie musicie obejrzeć pełnometrażową wersję.

"Jedyne, czego pragnie Dennis, to znaleźć prawdziwą miłość. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo… Dennis jest chorobliwie nieśmiały. Co z tego, że jest kulturystą i wygląda jak Schwarzenegger w najlepszych latach, skoro wobec kobiet czuje się bezradny? W dodatku ma nadopiekuńczą matkę, która nie zniosłaby innej kobiety u jego boku. Kiedy brat matki poślubia piękną dziewczynę z Tajlandii, Dennis postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i też się tam wybrać. Wydaje mu się, że w gorącym, egzotycznym kraju będzie miał więcej szczęścia do kobiet niż w zimnej Danii. Tętniąca życiem Pattaya okazuje się jednak dla niego prawdziwym szokiem kulturowym. Natarczywe Tajki, przyzwyczajone do seksturystów, burzą naiwne wyobrażenie Dennisa na temat prawdziwej miłości. Sfrustrowany idzie rozładować napięcie do miejscowej siłowni. I wtedy spotyka kobietę swoich marzeń." źródło: Filmweb

Filmweb - http://www.filmweb.pl/film/Misiaczek-2012-617254

Awatar Monos
    jak dla mnie spoko film

Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze ale czytałem recenzję i widziałem ten krótkometrażowy - Kim Kold naprawdę świetnie gra i jest dowodem na to, że kulturyści w filmach nie tylko prezentują się świetnie ale też są świetnymi aktorami. Do tej pory jedynie Schwarzenegger łamał ten stereotyp.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów