+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Motyw Forum

Awatar Bartek16

Motyw Forum

Witam,

MOJE PROPOZYCJE:

1. Chciałbym zaproponować zmianę motywu aktualnego forum na coś przybliżonego do większości znanego http://muscle-c*****.pl/. Myślę że wszystkim by się podobała taka skórka, ponieważ poczuli by się jak na dobrym starym forum Muscle-Centre.

2.
    Drugą moją propozycją będzie nadanie użytkownikom rangi ( w zależności od ilości napisanych postów ).

3.Trzecią propozycją będzie uproszczenie menu profilu, bo osoba nowa na forum faktycznie przy aktualnym może się pogubić z np. zmianą avatara.

To będzie na tyle ...

maniak7000
    kto miał ten już przeczytał - małe gwiazdki to moja sprawka
    Ostatnio edytowane przez maniak7000 ; 03-08-12 o 12:50

1. Skasuj adres forum, daj tą propozycję z linkiem na PW do admina, tutaj radziłbym skasować.
    2. Nie wiem o co ci chodzi za bardzo z tą rangą
    3. Oczywiście, to trzeba zamienić, już taką propozycję dawałem odnośnie tego.

OT: Przydałoby się dodać max rozmiar avatara w panelu użytkownika 100x100.

avatar na ten czas ma ustawienia 120x120

1. admin już wcześniej przejrzał temat
    2. rangi w odniesieniu do ilości postów np. Król spamu czy coś w zależności od licznika - IMO zbędne.. ale można się bawić
    3. prawda, pierwotnie sporo się naszukałem opcji edycji - kwestia przyzwyczajenia
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Co do nr 2. niedawno podałem sugestię odnośnie skasowania takich rang i zostały one skasowane, także myślę iż już takiej opcji nie będzie, ponieważ to forum kulturystyczne, gdzie nie bawimy się w spam pod względem zdobywania tytułów takich jak król spamu czy inne.

1. Nasz motyw jest dość prosty i przejrzysty ale jak macie jakieś sugestie to śmiało. Tylko bez tekstów w stylu "chcemy motyw taki sam jak na innym forum".

2. Rezygnujemy z zabawy w rangi, w końcu ludzie maja być na forum żeby się czegoś dowiedzieć, a nie nabijać poziom rangi.

3. Zobaczymy co da się zrobić.

Max rozmiar awatarów zmieniony na 100x100

1. mi ta prostota odpowiada w sumie
    2. ok
    3. ułatwienie się może przydać dla nowych userów

100x100 - optymalna opcja
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Co do motywu, to śmiało wysyłać koncepcje na forum, aby wszyscy mogli ocenić czy się nada.

Awatar Bartek16
    Co do 2 to mnie przekonaliście Jeśli taka zabawa w spam jest to faktycznie nie ma to sensu.

Co do avatarów ... Najlepiej zrobić tak żeby zdjęcie/obrazek ustawiał się automatycznie do 100x100 a nie tak że ktoś musi sobie zmieniać rozmiar.

jestem za automatyczną zmianą rozmiarów avatara
    makagigi

Ja też Co do 3 pkt. to też jestem za jakimś uproszczeniem, ponieważ nie potrafię znaleźć wielu przydatnych opcji, a taki ciemny też nie jestem.

Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety ☺

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów