Menu
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: DORIAN YATES Nox Pump

DORIAN YATES Nox Pump

SMAK - smak kwaskowaty, podobnie jak w w większości przed treningówek

ROZPUSZCZALNOŚĆ - bardzo fajnie, wszytko jest tak jak powinno być.

SKŁAD - każdy widzi duże dawki, mocnych środków, to nie jakaś pierdołka z dwoma frakcjami kreatyny i porcja cukrów tylko prawdziwego przed treningówka dla prawdziwego pakera, nie dla chłopca

DZIAŁANIE - przed treningówka pompująco-pobudzająca plus stymulant psychiczny- działa bardzo dobrze, jednak jego działanie opiera się bardziej na katabolicznie-redukcyjnej reakcji organizmu to zalecam stosować produkt przy treningach bardzo ciężkich, czyli np: raz w tygodniu.

CENA - jak na takie produkt cena jest do przyjęcia, jeśli ktoś nie potrzebuje całej paczki zawsze może kupić jedną saszetkę za piątkę

Ocena produktu: 9/10 (za silne działanie an ukł.współczulny- temat opisany już u nas na forum
    http://forum-kulturystyki.pl/showthr...na-pewno-warto

Zapraszam do sklepu: http://www.twoje-odzywki.pl/dorian_y...022-38-38.html

Pozdrawiam M.K
    Ostatnio edytowane przez Dorian ; 04-09-13 o 07:34

Zgadzam się z opisem kolegi wyżej. Suplement bardzo mocny raczej dla zaawansowanych zawodników jednakże często stosowany przed młode osoby którym podoba się że suplement mocno ich pobudza i daje dużo chęci do treningu.

Jak dla mnie odżywka za mocna (pewnie jest to spowodowane tym że nie często sięgam po przed treningówki) pompa jest bardzo odczuwalna ale zejście po treningu jest nie do zniesienia, mam straszne rozdrażnienie wszystko dookoła mnie denerwuje. Trening na Nox - Pump jest dobry ale reszta dnia zepsuta

spełnia zadanie podobnie jak smakuje.. masakrycznie wykręca mordę - znaczy działa jak należy

osobiście preferuję (jak już) słabsze odpowiedniki, ale ten w sam raz na słabsze dni - ale nie dla kogoś kto nie wie co je (a takich bardzo dużo)

8/10 ogólna ocena
    Nie doradzam przez PW.
    Pozdrawiam
    maniak7000

Do poczytania:
    Baza Wiedzy

Banned
    jw spełnia zadanie pompa na maksa
    raczej nie dla początkujących

Awatar Monos
    Dobrze na mnie zadziałała ta przed treningówka
    Siła,wytrzymałość a przede wszystkim POMPA!!.Polecam

Cena odpowiednia, pomper na tą klasę produktu 10/10, morde wykrzywia to racja, jeżeli mogę to tak ująć, motywacja jest, pełne skupienie, przyjemność z wykonywanych ćwiczeń.

Wymiata pod każdą kategorią, smak to tam mało istotny ale działa git

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów